Novaturo Skrydžiai
+370 661 06005
+370 661 06005

Saugus pirkimas internetu

Užsisakyti skrydį internetu paprasta - tiesiog pasirinkite norimą skrydį bei datą ir įveskite keliautojų duomenis. Už skrydžių bilietus galite atsiskaityti naudojantis Jūsų banko elektroninės bankininkystės paslaugomis arba kredito kortele "Webmoney" sprendimo pagalba. Iškart po apmokėjimo elektroniniu paštu atsiųsime Jums skrydžio bilietus bei kitus dokumentus. Turėdami papildomų klausimų visuomet galite kreiptis į mūsų konsultantus.

Užsisakyti skrydį internetu patikima - Jūsų asmeniniai duomenys yra visiškai saugūs ir bus naudojami tik užsakymo įvykdymo užtikrinimui, tad niekuomet nebus perduodami nesusijusioms trečiosioms šalims. Apmokėjimai vykdomi mūsų partnerių paysera.com pagalba, tad galite būti tikri dėl greito ir patikimo sprendimo. Saugų atsiskaitymą užtikrina SSL saugos sertifikatas, tad naudojant šį sertifikatą informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama.

Užsisakyti skrydį internetu pigiau - specialūs pasiūlymai, paskutinės minutės skrydžiai, maži administraciniai mokesčiai - visa tai rasite čia.